Mytí aut

Čištění interiérů

 

Neodborné čištění interieru může vést k jeho poškození. Proto byste měli svěřit čištění interieru profesionálům v naší Art Garage. Technologické postupy i autokosmetiku známe výborně a jsme schopni vybrat to nejlepší pro Váš vůz.  Naše myčka je zásobena všemi prostředky na čištění interieru a pracovníci mají dlouholetou praxi v této oblasti.  Používáme výhradně značkové produkty Riwax, Sonax, Nanoshine, Swissvax. Vždy si zakládáme na bezchybném čištění a ošetření interieru. Kůže, látka i plasty budou zářit čistotou.  Naším cílem je spokojený zákazník a dobré jméno firmy. Pokud nemáte čas a chuť, nebo jednoduše nevíte jak vůz vyčistit, rádi tento problém vyřešíme za Vás. Jsme schopni nabídnout od základního mytí po to nejluxusnější ošetření kosmetikou Swissvax nebo Nanoshine technology.

Mytí motocyklu

Novinka v našich službách. Ruční mytí motocyklů je velmi delikátní záležitost. Spousta záludných míst a mezírek, které zaberou mnoho času a je třeba speciální péče a přípravků.
K čištění motocyklu máme dokoupenu všechnu potřebnou kosmetiku a pomůcky k vyčištění i těch nejhůře přístupných míst.  Ke standardnímu procesu ručního čištění si můžete objednat leštení všech poškrábaných ploch a chromu. Jako bonus umyjeme zdarma hledí motocyklové přilby. 
Po kompletním umytí je motorka vysušena vzduchovou pistolí, aby nedošlo k průniku vlhkosti do nepatřičných míst.
Přijďte vyzkoušet motolázně v Art Garage...

Ruční mytí aut | ArtGarage.cz

Ruční mytí vozu je velmi náročná procedura. Pouze s kvalitními výrobky (šampony, pěny, vosky atd.) a profesionálně vyškoleným pracovníkem, je možné auto dokonale umýt. Příliš silné tření houbičkami po povrchu auta může způsobit poškození laku, stejně také použití nevhodných přípravků. Právě proto je ruční mytí auta procedura, kterou je vhodné svěřovat pouze profesionálům.

 

Provádíme tyto práce:

  • Mytí auta a vyčištění interiéru - Ruční mytí aut Praha Karlín, Thámova 7B ve dvoře, a vyčištění interiéru Chemické čištění interiéru Čištění a impregnace kožených povrchů Leštění karoserie a světel auta Nanesení ochranných vrstev na auto Mytí motoru
  • Chemické čištění interiéru - Používáme výhradně špičkovou chemii, Sonax, KochChemie, Swissvax
  • Leštění kožených povrchů
  • Leštění karoserie a světel auta - mytí karoserie, disků, odstranění hmyzu, čištění podběhů a vnitřních hran dveří, sušení jelenicí anti-déšt‘(anti-rain), konzervace laku, ochranný teflonový film (PTFE), suché luxování interieru a kufru ošetření vnitřních plastů, oboustranné leštění oken, leštení zrcátek, provonění interiéru čištění a impregnace kůže, doplnění vody do ostřikovačů
  • Nanesení ochranných vrstev na auto
  • Mytí motoru
  • je lepší objednat se den předem na čísle 775448423

 

Ruční mytí na Praze 9

Veškeré práce ručního mytí aut provádíme v našem autoservisu na Praze 9 na adrese Freyova 91/6 Praha 9, 190 00

Swissvax – kvalitní autokosmetika | ArtGarage.cz

Swissvax je jedinečně zpracovaný systém péče o automobil vyráběný ručně ve Švýcarsku a navržený tak, aby byl tou nejkvalitnější produktovou řadou autokosmetiky na světě.

Číst dál: Swissvax – kvalitní autokosmetika | ArtGarage.cz

Kontaktovat

+420 775 066 507

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

Copyright © 2014 Artgarage.cz | Mapa webu