Servis a oprava pneumatik

Oprava alu disků, kol a pneumatik Praha

Servis a oprava pneumatik | Art Garage

 

Na pneumatikách se nesmí podceňovat defekty a zvýšená pozornost by měla být i u sebemenšího poškození, protože i malé poškození dokáže způsobit velké problémy.

V Art Garage se specializujeme se na opravy pneumatik osobních vozů.

Kdy je nutná návštěva pneuservisu?

Navštivte náš pneuservis v případě, že dojde k viditelnému poškození pneumatiky jako je např. proříznutí nebo trhlina. Návštěva je nutná i v případě, že dojde k těžkému nárazu (najetí na obrubník apod.). Poškození pneumatik není jasně vidět na první pohled, proto je nutné vyhledat odborný servis, který odhalí skryté poškození. Důležité je ovšem i zkontrolovat disky a ráfky a jejich vycentrování, aby se zabránilo chvění ve volantu.

Možnosti oprav disků:

Rovnání na soustruhu

Při rovnání na soustruhu dochází k nadměrnému úbytku materiálu z disku. Zmenšují se rozměry ráfku i jeho pevnost a další oprava pak není možná.

Rovnání disku paličkou a kladivem

Tato metoda je vhodná pouze pro ohnuté lemy menších rozměrů. Při této metodě nelze docílit přesné kruhovitosti ráfku v přípustné hodnotě 1,2mm pro radiální i axiální směr.

Rovnání pomocí hydraulické stolice

Jedná se o nejúčinnější metodu oprav disků. Při rovnání pomocí hydraulické stolice se disku zachovají jeho výrobní rozměry.  Při této metodě je využíváno zaměřovací a přídavné soustružnické zařízení, které pomáhá opravit poškrábané vnější okraje lemů a začistit okraje.

V Art Garage Vám zaručíme 100% servis a klid na Vašich cestách. Zajistíme Vám  montáž, demontáž, opravu poškozených disků a pneumatik, huštění pneumatik a jejich likvidaci. Naši odborní pracovníci využívají nejmodernější postupy a technologie, aby Vám zaručili tu nejvyšší kvalitu. Proto neváhejte a využijte všech našich služeb. 

  

Copyright © 2014 Artgarage.cz | Mapa webu