Tonování

Tónování autoskel Praha

Tónování autoskel | ArtGarage.cz

Již mnoho lidí se mohlo přesvědčit o prospěšnosti téhle služby. Původně bylo tónování auta zamýšleno jako ochrana řidiče a pasažérů proti oslepujícím slunečním paprskům, vrstva zamezuje oslepení řidiče od příliš silného světla, co snižuje riziko při havárii a vytváří komfortnější podmínky pro jízdu. Zamezuje vyblednutí interiéru vozu, chrání od přehřátí přístrojovou desku i audioaparaturu, čímž prodlouží dobu její funkčnosti.

Výhody tónování autoskel

Výběrem tónované vrstvy se uchráníte nejen před slunečními paprsky, ale taky od úlomků skla, které se můžou objevit při havárii nebo jiné události. Letící střepy se nerozletí po celém interiéru auta, a tudíž nezraní řidiče ani pasažéry, tyto střepy zůstanou na tónované vrstvě.
Tónování pomůže ochránit auto i před krádeží.
Takové autosklo je těžší rozbít, aby se zloděj mohl dostat dovnitř musí roztrhat vrstvu, na které zůstane rozbité sklo, což mu ztíží jeho úkol. Tónování auta chrání před zvědavými pohledy do interiéru a zvyšuje zvukovou izolaci interiéru. Tónování také ozdobí Vaše auto a přidá mu individuálnost a solidnost, dle Vašeho přání.

Na tónování autoskel Praha, používáme homologované folie zn. LLumar SunTek. Od nejtmavší HP5 až po nejsvětlejší HP 50. V dnešní době existuje velká spousta typů, barev a šířek fólií pro tónování skel. Fólie se vždy lepí na dokonale omyté sklo. Mimo svoji optickou funkci plní také několik další úloh: ochrana cestujících proti slunečním UV paprskům, zamezení vyblednutí interiéru automobilu, chrání od přehřátí přístrojovou desku a audio aparaturu, ochrana před úlomky skla v případě autonehody. Při montáži fólií na skla automobilů je nutné dodržet požadavky zákona č. 56/2011 Sb., předpis EHK č.43-anotace, vyhlášku MDS ČR č. 341/2002 Sb a přílohy č.15.Jde zejména o podmínku světelné propustnosti u skel v zorném poli řidiče a to všemi směry (neplatí tedy pro zadní skla vozidel). Povolené je zatemnění čelního skla na propustnost nejvíce o 25 % a zatemnění předního bočního skla maximálně o 30 %. Pokud toto není splněno, vozidlo nesmí být užito v provozu na pozemních komunikacích. Tónování autoskel Praha děláme na adrese Praha Karlín, Thámova 7b. Je nutné se objednat na tónování alespoň jeden předem.

 

Tónování autoskel - Praze 8

Veškeré tónovací práce provádíme v v našem autoservise na Praze 9 na Adrese: Freyova 91/6, Praha 9, 190 00

Kontaktovat

+420 775 066 507

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

Copyright © 2014 Artgarage.cz | Mapa webu