Ceramic Pro

Ochrana laku Ceramic Pro

Ceramic PRO | ArtGarage.cz

Ceramic PRO 1971 je revoluční produkt pro ochranu povrchů, který je založen na našich zkušenostech s průmyslovým lakováním. Ceramic PRO 1971 je 3D keramická molekulární maticová struktura, která je navrhnuta tak aby Ceramic PRO 1971 mohl nabídnout vynikající odolnost proti poškrábání a chemikáliím. Povrch potažen Ceramic PRO 1971 zůstane čistší mnohem déle a přidá tvrdou keramickou vrstvu, která Vám poskytne nejlepší ochranu před vnějšími vlivy. 

Ceramic PRO 1971 nelze po vytvrzení odstranit chemikáliemi, může být odstraněn pouze strojním leštěním. Ceramic PRO 1971 lze aplikovat na různé barvené či lakované povrchy, sklo, kovové části, výfukové systémy, plastové a pryžové díly.

Nanokeramické pokrytí Ceramic PRO 1971 se úspěšně používá při krytí kovů, což nejen účinně chrání proti korozi, ale i přetváří kovový výrobek a dává mu elegantní estetický vzhled. Vlastnosti různých materiálů při pokrytí Nanokeramikou se zlepšují docela zásadně a možná je taky aplikace na plasty, sklo, kůži a kov.

Nano pokrytí zaručuje odolnost proti mechanickému poškození karoserie během mytí a snižuje riziko poškrábání. Je známo, že barva auta časem slábne a karoserie také není vždy zcela úplně v bezpečí. Ale v tomto případě bude Vaše auto bezpečně ochráněno.

 

Nano vrstva má vynikající vodu odpuzující vlastnost. Kromě toho úspěšně odráží špínu, proto nemusíte často navštěvovat automyčku a k bezchybnému  vzhledu vozu stačí občas opláchnout auto malým množstvím vody.

Unikátní krystalická struktura nano pokrytí Ceramic PRO má vysokou odolnost i vůči  lepkavým špínám. Na vašem autě nebude ani sebemenší stopa nečistot. Auto, bez ohledu na počasí, bude vypadat svěže, jako by jste si jej právě pořídili.

Nejdůležitější vlastností nanokeramické vrstvy Ceramic PRO je odolnost vůči extrémním teplotám. Bez pochybností: karoserie Vašeho auta v tomto případě získává bezpečnou a dodatečnou ochranu.

Důležitou výhodou je, že toto pokrytí umožňuje nanášení většího počtu vrstev, které jsou zapotřebí. Jejich vysoká tvrdost spolehlivě chrání auto před krupobitím, větvemi a jinými poškrábáními.

Nejspíš budete zvědaví v čem spočívá unikátní ochranný účinek nanokeramického pokrytí? Skrývá se ve vytvoření hydrofobního efektu díky vysoké hladině napětí. Kapalina se shromažďuje v kapkách a sklouzává  z povrchu spolu s prachem a špínou. Nepochybnou výhodou výrobků Ceramic PRO jsou speciální filtry, které blokují UV záření. Výsledkem je,  že povrchové pokrytí nové generace nezmizí pod vlivem slunečního záření.

Další překvapující vlastností vrstvy Ceramic PRO je neuvěřitelná tvrdost, která dosahuje 9H. Tato nano vrstva Ceramic PRO je absolutně transparentní a dělá barvu vozu jasnější a sytější. Nespornou výhodou je odolnost vůči chemikáliím.  Toto pokrytí lze odstranit pouze mechanicky.

Pokud se rozhodnete zachránit Váš vůz, neváhejte se obrátit  na nás!

Galerie

Kontaktovat

+420 775 066 507

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  

Copyright © 2014 Artgarage.cz | Mapa webu